28 sierpnia 2017

SKROMNA ELEGANCJA


    Dzisiejszy zestaw to szczyt elegancji w moim wydaniu. Na co dzień preferuję luźniejszy styl ale nie samą codziennością człowiek żyje i czasem trzeba się ładnie ubrać na randkę ze swoim chłopakiem ;)
    Bluzka ze zdjęcia to nowy nabytek, upolowany na wyprzedażach. Chociaż lubię ponadczasowe fasony to nie byłabym prawdziwą kobietą, gdybym czasem nie uległa modzie. Zwłaszcza modzie na falbany, które są niezwykle kobiece. Torebka natomiast to prawdziwy vintage. Była własnością mojej mamy zanim otrzymałam ją w prezencie. Żeby nie skłamać, będzie mieć już około 25 lat a od dobrych pięciu rezyduje u mnie w szafie. To jedyna elegancka torebka jaką noszę latem i jest tak uniwersalna i dobrze wykonana, że nie potrzebuję żadnej innej.
    Końcówka lata zapowiada się bardzo przyjemnie, dlatego staram się chłonąć każdy dzień i jak najwięcej czasu spędzać na powietrzu. Próbuję nawdychać się zapachów lata na zapas, tak by móc je potem przywołać w pamięci i ocieplić trochę chłodne, jesienne wieczory. A wy idźcie za moim przykładem i korzystajcie z ładnej pogody, miłego dnia!bluzka - Vila
spodnie - Mango (podobne tutaj)
sandały - Les Tropeziennes par M Belarbi (podobne tutaj)
torebka - vintage
okulary - Ray Ban

2 komentarze:

  1. Piękna torebka!!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję! To moja ulubiona torebka i w dodatku prezent od mamy :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 Malinowa kawa